Nabízíme Vám službu v podobě profesionálního vyhotovení grafického návrhu fasády. Získejte konktrétní představu o tom, jak může Vaše nová fasáda vypadat. Investicí do grafického návrhu fasády se vyvarujete možnému zklamání po mnohdy neuváženém výběru fasádní omítky.

Jak má vypadat ideální fotografie?

Kvalita grafického návrhu odpovídá kvalitě pokladní fotografie. Vždy je přehlednější vytvoření návrhu z fotografie, na které se nevyskytují rušivé prvky jako postavené lešení, vysoký plot, nevyměněná okna a další. Ideálním podkladem je nafocení objektu tzv. přes roh. Na jednom snímku byste pak měli současně vidět prioritní stranu (nejčastěji pohled na vstupní stranu) a navazující stranu domu. Focením za deního světla zaručí minimální zkreslení barev a dobrou ostrost. Pokud nám poskytnete kvalitní fotografii, dosáhnete téměř živé představy o nové fasádě.

Navrhneme moderní barevné kombinace

Naší snahou je vytvářet moderní barevné kombinace, které podtrhnou styl a zvýší přidanou hodnotu Vašeho domu. Vzhledem k tomu, že spolupracujeme s více než sedmi renomovanými výrobci fasádních omítek, máme k dispozici širokou paletu barevných odstínů. Pokud máte jasnou představu o vzhledu fasády, zrealizujeme Vám návrh přesně podle Vašich požadavků.

Návrh fasády online

Grafický návrh fasády rodinného domu

  Návrh fasády online je nejvhodnější volbou pro určení, která barva či materiál bude Vašemu domu slušet nejvíce. Na základě digitálních fotografií Vám vytvoříme dostatečný počet návrhů na fasádu těch nejvhodnějších barev právě pro váš dům.

  Výstavba rodinného domu je velmi nákladnou záležitostí a proč si celkový dojem zkazit nevhodnou barevnou variantou rodinného domu. Na souhru barev a jejího dokonalého sladění s ostatními komponenty má vliv spousta faktorů, ať už jde o barvu střechy, rámů oken či dveří. Nechte si proto vypracovat grafické návrhy fasády pro zjištění, která barva bude pro dům nejvhodnější.

  Návrh fasády

  STANDARD

  jen990

  AKCE! – konečná cena

  Návrh fasády

  PRÉMIUM

  2990

  konečná cena

  Návrh fasády

  EXCLUSIVE

  3990

  konečná cena

  Balíček služeb STANDARD obsahuje tři barevné návrhy na jeden pohled domu (=zpracování 1 fotografie) Balíček služeb PRÉMIUM obsahuje pět barevných návrhů na dva pohledy domu (=zpracování 2 fotografií) Balíček služeb EXCLUSIVE obsahuje pět barevných návrhů na všechny pohledy domu (=zpracování 3-5 fotografií)
  Objednat za 990 Kč Objednat za 2990 Kč Objednat za 3990 Kč

  TIP: Nejste si jisti, jaká služba je ideální pro Váš záměr? Odešlete nám zdarma a nezávazně poptávku a my vybereme nejvhodnější volbu. >> Rychlá poptávka <<